Skip to main content

Ujęcia z drona

Filmowanie i Fotografia z powietrza!

Oferujemy Państwu usługę filmowania oraz fotografii z powietrza przy użyciu drona firmy DJI. Ujęcia z wysokości urozmaicą każdą realizację i pozwolą na zwiększenie różnorodności kadrów oraz ich dynamikę.

Ujęcia filmowe

Rejestrujemy ujęcia z powietrza, które mogą być doskonałym uzupełnieniem produkcji filmowej. Możliwość uzyskania jakości nawet do 4K UHD.

Inspekcje techniczne

Spojrzenie z powietrza umożliwia weryfikacje stanu urządzeń, konstrukcji oraz maszyn, do których dostęp klasycznymi metodami jest trudny, czasochłonny lub niebezpieczny.

Fotografie HDR

Technologia HDR umożliwia przygotowanie fotografii z drona o dużej rozpiętości tonalnej. Piękne zdjęcia z wysokości – to może być Twój atut!

Dokumentacje

Zobacz z góry teren, inwestycje, nieruchomość. Jednorazowe lub w odstępach czasowych. Weryfikuj postępy załączając zdjęcie lub film.

Zgodnie z prawem

Posiadamy uprawnienia lotnicze wydane przez ULC

Ubezpieczenie

Drony nie są niezawodnymi urządzenia. Czasami mimo poprawnego sterownia przez operatora może dojść do rozłączenia się z aparaturą. OC dla operatora jest u nas obowiązkowym tematem.

TAGI: ujęcia z drona, ujęcia z drona Tarnów, ujęcia z drona Rzeszów, ujęcia z drona Kraków, ujęcia z drona budowa, ujęcia z drona wytyczanie działki, ujęcia z drona film, film z drona, zdjęcia z drona, dokumentacja budowlana z drona, inspekcje techniczne z drona, relacja z drona, ujęcia z drona, usługi z drona, dron, dji, dji macic air 2s, ujęcia z wysokości

ujęcie wprowadzające

pokaż się z innej perspektywy

Bardzo często wykorzystujemy drona do wykonania ujęcia wprowadzającego, pokazującego okolicę oraz siedzibę firmy, salonu, budowy etc.

Przed każdą realizacją weryfikujemy możliwości lotów w oficjalnej aplikacji DroneRadar oraz zgłaszamy lot do Urzędu Lotnictwa Cywilnego wraz z numerem operatora oraz samego drona. Bezpieczeństwo i legalne loty to podstawa!

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń lub napisz wiadomość na nasz adres mailowy. Jeżeli potrzebujesz więcej opcji kontaktu kliknij przycisk poniżej. Znajdziesz tam zaawansowane formularze kontaktowe.

KONTAKT

kontakt@dreamclip.pl
tel. 505 326 141