https://www.youtube.com/watch?v=aRTErxIOa5I

PORTOFLIO

Zapoznaj się z naszymi materiałami!

Optyka Tarnów
Bossowska od 1996 r.

Klip reklamowy zrealizowany dla najstarszego zakładu optycznego w Tarnowie. POKORNY od 1961 r. BOSSOWSKA od 1996 r.

Myjnia TARNOVIA
Galeria Tarnovia

Klip reklamowy promujący Myjnię TARNOVIA znajdującą się na parkingu podziemnym Galerii Tarnovia. Znajdziecie tam sklep detailingowy, wulkanizację oraz usługi detailingowe na najwyższym poziomie.

Mat-Mat
Krzysztof Mącior

Klip reklamowy zrealizowany dla firmy F.U.H Mat-Mat Krzysztof Mącior lidera wśród wykonywania przekopów, odwodnień, ścianek szczelnych itd.

OPTYKA
VISUFIT 1000

Film zachęcający do odwiedzenia salonu optycznego oraz prezentujący możliwości badania wzroku przez urządzenie VISUFIT 1000

Klip reklamowy
Walizka MUA Store

Krótka zapowiedź produktu o nazwie “walizka wizażysty LUXURY 2 w 1”. Idealne rozwiązanie dla mobilnych wizażystów, została zaprojektowana z myślą o optymalnym przechowywaniu kosmetyków, pędzli oraz akcesoriów do makijażu.

Relacja
Konsultacje Kadry Nieciecza

Konsultacje kadry zorganizowane przez TOZPN przy współpracy z klubem Bruk-Bet Termalica Nieciecza, które pozwoliły na wyłonienie najlepszych zawodników z regionu.

Wywiad
Bronisław Olenkowicz

Michał Jędrzejowski przepytuje jednego z najlepszych zawodników CrossFit Bronisława Olenkowicza na temat jego przygody z tą nową dyscypliną sportu, treningów oraz ogólnego przygotowania motorycznego.

Trening CROSSFIT
Bronisław Olenkowicz

Król Fitnesu prezentuje – trening CrossFit z Bronisławem Olenkowiczem w klubie UNIT 37 w Tarnowie. Realizacja w formie B-Roll.

Potrzebujesz więcej? Sprawdź nasz kanał na YOUTUBE.