https://www.youtube.com/watch?v=aRTErxIOa5I

PORTOFLIO

Sprawdź filmy, które wykonaliśmy!

Myjnia TARNOVIA
Galeria Tarnovia

Klip reklamowy promujący Myjnię TARNOVIA znajdującą się na parkingu podziemnym Galerii Tarnovia. Znajdziecie tam sklep detailingowy, wulkanizację oraz usługi detailingowe na najwyższym poziomie.

Trening CROSSFIT
Bronisław Olenkowicz

Król Fitnesu prezentuje – trening CrossFit z Bronisławem Olenkowiczem w klubie UNIT 37 w Tarnowie. Realizacja w formie B-Roll.

Relacja
Konsultacje Kadry Nieciecza

Konsultacje kadry zorganizowane przez TOZPN przy współpracy z klubem Bruk-Bet Termalica Nieciecza, które pozwoliły na wyłonienie najlepszych zawodników z regionu.

Klip reklamowy
Walizka MUA Store

Krótka zapowiedź produktu o nazwie “walizka wizażysty LUXURY 2 w 1”. Idealne rozwiązanie dla mobilnych wizażystów, została zaprojektowana z myślą o optymalnym przechowywaniu kosmetyków, pędzli oraz akcesoriów do makijażu.

Relacja
II Liga Futsalu

Relacja zza kulis z meczu II Ligi Futsalu pomiędzy drużynami ZKS Unia Tarnów a BSF Busko Zdrój. Klipy zawierają ujęcia z przygotowania do meczu, rozmowy w szatni, bramki oraz reakcje kibiców.

Wywiad
Bronisław Olenkowicz

Michał Jędrzejowski przepytuje jednego z najlepszych zawodników CrossFit Bronisława Olenkowicza na temat jego przygody z tą nową dyscypliną sportu, treningów oraz ogólnego przygotowania motorycznego.

Relacja
Maraton Szkoleniowy

Maraton Szkoleniowy z wieloma znanymi trenerami z całej Polski zorganizowany przez klub sportowy ZKS Unia Tarnów. Relacja, wywiady i podkład audio.

Relacja
Noworoczny trening ZKS

Powrót po przerwie noworocznej do treningów piłkarskich w Akademii Piłkarskiej ZKS Unia Tarnów.

Potrzebujesz więcej? Sprawdź nasz kanał na YOUTUBE.