Skip to main content

DreamClip+

Twój abonament na usługi wideo!

Systematyczne filmy to podstawa Twojego sukcesu!

Płacisz raz w miesiącu

Zyskujesz wiele korzyści

Wideo

Otrzymujesz dostęp do szerokiego zakresu usług wideo, które możesz wdrożyć do swojej firmy!

DreamClip+

Preferencyjne stawki

Korzystając z abonamentu DC+ otrzymujesz preferencyjne stawki za nasze usługi

Systematyczność

… przykuje uwagę Twoich odbiorców na dłużej. Zbudowanie społeczności to dopiero początek!

Plan działania

Długofalowy plan działania z najważniejszymi założeniami

Proste zasady

Rozliczasz się raz w miesiącu na podstawie cyklicznej faktury

WIDEO MARKETING W ZASIĘGU RĘKI

Pakiet startowy już za 2600 zł!*

Standardowa wartość usług w pakiecie wynosi 4000 zł!

Cena w przypadku podpisania min. 3 miesięcznej umowy na abonament DC+

Trzy materiały filmowe

Zarejestrujemy trzy materiały filmowe, które będziecie mogli Państwo wykorzystać do późniejszej promocji swojej marki. Mogą być to dowolne treści od prezentacji pomieszczenia, usługi po krótki wywiad z klientem, inwestorem etc. Wspólnie dobierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie na start!

Wirtualny Spacer 360

Wirtualny spacer Google – oryginalna i niekończąca się promocja Twojego biznesu  za którą płacisz tylko raz! Twój lokal będzie wyróżniony w w wyszukiwarce oraz Mapach Google. Wirtualny spacer to najlepsza forma prezentacji Twojej firmy w Internecie! Wykonamy dla Ciebie profesjonalne fotografie panoramiczne – wysokiej jakości materiały wzmacniające wizerunek i zaufanie do Twojej marki.

Identyfikacja wizualna

Stworzymy pakiet identyfikacji wizualnej do wykorzystania w materiałach wideo, który nie tylko wprowadzi spójność w kolejnych produkcjach ale także wpłynie na rozpoznawalność marki poprzez użycie specyficznych i indywidualnych elementów na filmach wideo.

Pliki dla YouTube, Facebook i Instagram

Wszystkie materiały wideo przygotowujemy zgodnie ze standardami platform YouTube, Facebook oraz Instagram. Dzięki funkcjonalność SmartConform jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wideo w formacie pionowym oraz poziomym.

Profesjonalna postprodukcja wideo

Materiały filmowe rejestrujemy profesjonalnymi bezlusterkowcami firmy Sony przy użyciu płaskich profili filmowych. Posiadamy sprzęt oświetleniowy, zaplecze obiektywów oraz sprzęt audio. W trakcie montażu kolorujemy, dodajemy licencjonowaną muzykę oraz składamy cały materiał w spójny film. Efekt końcowy przekroczy Twoje oczekiwania.

… a co później?

Pakiet DC+  2000 zł / miesięcznie

4 materiały filmowe

Rejestrujemy oraz montujemy dla Państwa 4 materiały filmowe w miesiącu. Najlepszym planem rejestracji będzie nagranie 1 filmu tygodniowo. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskujecie Państwo cykliczność, która jest podstawą dobrej reklamy wideo w internecie oraz rozpoznawalności marki na YouTube.

Projekty graficzne

Wykonujemy dla Państwa projekty graficznie miniatur na YouTube z powstałych w trakcie rejestracji klatek. W przypadku formy abonamentowej zaprojektujemy identyfikacje wizualną, która będzie spójnie komponować się z filmami wideo.

Priorytetowa obsługa

Forma abonamentowa to także priorytetowa obsługa klienta. Otrzymujecie Państwo pierwszeństwo w wyborze oraz rezerwacji terminów do nagrania materiałów wideo jak i późniejszej kolejności montażu.

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń lub napisz wiadomość na nasz adres mailowy. Jeżeli potrzebujesz więcej opcji kontaktu kliknij przycisk poniżej. Znajdziesz tam zaawansowane formularze kontaktowe.

KONTAKT

kontakt@dreamclip.pl
tel. 505 326 141