Skip to main content

DC+

Najprostsza droga do wygenerowania jakościowych filmów w cyklicznej formie

Systematyczne filmy to podstawa Twojego sukcesu!

filmy na abonament

ZALETY

Wideo

Otrzymujesz dostęp do szerokiego zakresu usług wideo, które możesz wdrożyć do swojej firmy!

Preferencyjne stawki

Korzystając z abonamentu DC+ otrzymujesz preferencyjne stawki za nasze usługi

Systematyczność

… przykuje uwagę Twoich odbiorców na dłużej. Zbudowanie społeczności to dopiero początek!

Plan działania

Długofalowy plan działania z najważniejszymi założeniami

Proste zasady

Rozliczasz się raz w miesiącu na podstawie cyklicznej faktury

WIDEO MARKETING W ZASIĘGU RĘKI

https://www.youtube.com/watch?v=JJAEszVFvFU

Pakiet startowy już za 2000 zł!*

Standardowa wartość usług w pakiecie wynosi 4000 zł!

Cena w przypadku podpisania min. 3 miesięcznej umowy na abonament DC+

4 materiały filmowe

Zarejestrujemy 4 materiały filmowe, które będziecie mogli Państwo wykorzystać do późniejszej promocji swojej marki. Mogą być to dowolne treści od prezentacji pomieszczenia, usługi po krótki wywiad z klientem, inwestorem etc. Wspólnie dobierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie na start!

Własny dział wideo

Stajemy się Twoim działem wideo tworząc kreatywny content, który dzięki cykliczności przyciągnie uwagę Twoich widzów oraz klientów. Każde wideo dostosowane jest do najnowszych trendów Facebooka, Instgarama oraz Tik-Toka.

Identyfikacja wizualna

Stworzymy pakiet identyfikacji wizualnej do wykorzystania w materiałach wideo, który nie tylko wprowadzi spójność w kolejnych produkcjach ale także wpłynie na rozpoznawalność marki poprzez użycie specyficznych i indywidualnych elementów na filmach wideo.

Pliki dla YouTube, Facebook i Instagram

Wszystkie materiały wideo przygotowujemy zgodnie ze standardami platform YouTube, Facebook oraz Instagram. Dzięki funkcjonalność SmartConform jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wideo w formacie pionowym oraz poziomym.

Profesjonalna postprodukcja wideo

Materiały filmowe rejestrujemy profesjonalnymi bezlusterkowcami firmy Sony przy użyciu płaskich profili filmowych. Posiadamy sprzęt oświetleniowy, zaplecze obiektywów oraz sprzęt audio. W trakcie montażu kolorujemy, dodajemy licencjonowaną muzykę oraz składamy cały materiał w spójny film. Efekt końcowy przekroczy Twoje oczekiwania.

… a co później?

Pakiet DC+  2500 zł / miesięcznie

4 materiały filmowe

Rejestrujemy oraz montujemy dla Państwa 4 materiały filmowe w miesiącu. Najlepszym planem rejestracji będzie nagranie 1 filmu tygodniowo. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskujecie Państwo cykliczność, która jest podstawą dobrej reklamy wideo w internecie oraz rozpoznawalności marki na YouTube.

Projekty graficzne

Wykonujemy dla Państwa projekty graficznie miniatur na YouTube z powstałych w trakcie rejestracji klatek. W przypadku formy abonamentowej zaprojektujemy identyfikacje wizualną, która będzie spójnie komponować się z filmami wideo.

Priorytetowa obsługa

Forma abonamentowa to także priorytetowa obsługa klienta. Otrzymujecie Państwo pierwszeństwo w wyborze oraz rezerwacji terminów do nagrania materiałów wideo jak i późniejszej kolejności montażu.

Czym są filmy na abonament?

Jaki jest minimalny okres współpracy?

Jaka jest forma rozliczenia?

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń lub napisz wiadomość na nasz adres mailowy. Jeżeli potrzebujesz więcej opcji kontaktu kliknij przycisk poniżej. Znajdziesz tam zaawansowane formularze kontaktowe.

KONTAKT

kontakt@dreamclip.pl
tel. 505 326 141